Rabatter upp till -25%
Styrdelar
Erbjudandet slutar gälla 06.08.2021 23:59
  1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Kamremssats med rullar (19)

Tand/styrremssats DAYCO KTB360

Reservdelskod: AL20869693
  • Vi levererar till
    United States
    Vi levererar till United States och andra länder.

    Gratis leverans för beställningar över 134 och mindre varor nedanför 10 kg

    Vi har olika leveransalternativ till United States. Du kan se leveransdatum och kostnaden i kundvagnen.

    Du kan spåra ditt paket med en särskild spårningslänk som du får direkt efter att du betalt för din beställning.
  • 120.06 eur
    • i leverantörens lager
    • 9 st
  • Leveransdatum:
    06.08.2021, 15:55
    If you order now, the products will be delivered from the warehouse to ALVADI store on 06.08.2021 14:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Lägg till i kundvagn
Tillverkare DAYCO
Kod KTB360
Produkt Tand/styrremssats
Original koder:
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
Visa mer
Koder angivna av tillverkarna för att bestämma rätt reservdel.
Nedan finns de koder som reservdelen passar till:
ALVADI AL20869693
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT946K2
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SKF VKMA01251
SKF VKMA01131
SKODA 038198119E
SKODA 038198119D
SKODA 038109119MS1
TIMKEN KT90246
VAG 038198119E
VAG 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038109119MS1
VW 038198119E
VW 038198119H